بهترین زمان گرفتن عکس بارداری چند هفتگی می باشد؟

به اشتراک‌گذاری لذت به دنیا آمدن کودک آینده شما از زمان حاملگی شما شروع می‌شود. آماده شدن برای تولد نوزاد شما می‌تواند استرس‌زا باشد، اما جلسه عکس‌برداری می‌تواند این استرس را کاهش دهد،و یادآور این باشد که شکم شما چقدر زیباست. عکس های بارداری شما یک نقش مهمی در مستندسازی سفر (بارداری شما) دارند و برای مدت طولانی موردتوجه قرار خواهند گرفت. برای گرفتن عکس‌های موفق، باید زمانی مناسب برای عکس بارداری انتخاب کنید، زمانی که شکم خود را با شکل کامل آن بتوانید عکس‌برداری کنید، پیدا کنید. نکات مفید زیر را برای بهترین روش برای گرفتن عکس‌ها در نظر بگیرید.

 

چه موقع عکس‌های بارداری را می‌گیرید؟

سعی کنید جلسات عکس‌برداری از بارداری خود را در ماه هفتم یا هشتم بارداری خود برنامه‌ریزی کنید. شکم شما در طول این زمان شکل گرد و خوبی دارد ،و مناسب برای گرفتن بهترین زمان گرفتن عکس بارداری هست. اگر بارداری خود را بر اساس هفته می‌شمارید ، زمانی که حدود ۳۰ هفته باردار هستید، جلسه‌ی عکاسی خود را تنظیم کنید. اگر بعد از ماه هشتم بارداری عکس‌های مادرانه(بارداری) خود را ثبت کنید، ممکن است راحت نباشید. شما نمی‌خواهید زمان گرفتن عکس بارداری شکم شما بیش‌ازحد سنگین باشد، معمولاً بعد از ۳۵ هفته این‌چنین است.اگر شما به دنبال استفاده از عکس‌های بارداری خود برای دعوت‌نامه‌های سفارشی برای جشن نوزاد خود هستید، می‌توانید عکس‌های خود را در هفته ۲۸ بارداری ، ثبت کنید. این به شما این امکان را می‌دهد که عکس‌های خود را در ابتدای ماه هشتم برای جشن نوزاد خود استفاده کنید. اگرچه جشن نوزاد را معمولاً در طول شش یا هفت‌ماهگی می‌گیرند، اما چون شما حتماً باید عکس‌های بارداری خود را برای دعوت‌نامه‌های خود داشته باشید، می‌توانید جشن خود راکمی دیرتر برگزار کنید. چه موقع عکس‌های بارداری را زمانی که چندقلو باردار هستید بگیرید؟ اگر در انتظار چندقلوهایتان هستید، در طول سه‌ماهه دوم، عکس‌های بارداری بگیرید. از آنجایی‌که بیش از یک‌بار حمل می‌کنید، شکم شما در طول سه‌ماهه دوم بزرگ می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم عکس‌ها را در هفته۲۴ ام بارداری بگیرید، زمانی که هنوز راحت هستید و می‌توانید با راحتی حرکت کنید.

pregnancy photography بهترین زمان گرفتن عکس بارداری

نکاتی درباره عکس‌های بارداری

هنگامی‌که جلسه عکاسی بارداری را برنامه‌ریزی کرده‌اید، چند نکته را باید در ذهن داشته باشید. علاوه بر در نظر داشتن ایده‌های زیبایی برای انتخاب لباس برای جلسه‌ی عکس‌برداری، به ایده‌هایی راجع به ژست‌های مناسب برای عکس‌برداری نیز باید فکر شود، از ایده‌های زیر استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که عکس‌های شما خسته‌کننده نمی‌شوند.

1- از پوشیدن لباس‌هایی با طرح‌های بزرگ و گیج‌کننده اجتناب کنید.

2- به‌جای استفاده از فلاش، نور طبیعی را انتخاب کنید.

3- اطمینان حاصل کنید که شکم شما مرطوب است.

4- از زمینه های پیچیده اجتناب کنید.

5- فقط عکس های “مستقیم”بگیرید اگر ضربه زدن کودک شما واضح است.

6- قبل از جلسه ی عکاسی‌تان برای جلوگیری از باقی ماندن علامت لباس روی شکمتان، از پوشیدن لباس‌های محکم اجتناب کنید.

7- با عکاس خود مدتی کارکنید تا یک مفهوم کلی راجع به‌عکس برداری بیابید.به‌عنوان مادر آینده ، شما می‌خواهید کاملاً از عکس‌های بارداری خود راضی باشید . گرچه وسوسه می‌شود تا پایان بارداری خود برای ثبت عکس شکم خود منتظر بمانید، باید با زمانه‌ بندی پیشنهادی بالا پیش بروید تا در عکس‌های خود ناراحت به نظر نیایید. اگر در طول جلسه عکاسی از بارداری خود ، احساس خوبی داشته باشید، می‌توانید عکس‌های بارداری بسیار زیبایی داشته باشید.