ورود عروس و داماد در جشن عروسی

نکاتی وجود دارند که بهتر است عروس و داماد در زمان ورود به سمت جایگاه عروس و داماد رعایت کنند. 

رعایت این نکات به بهتر برگزار شدن مراسمتان کمک زیادی می کند.
در زمان انتخاب مکانی برای جشن عروسی ; سعی کنید جایی را انتخاب کنید که;برای عبور عروس و داماد به سمت جایگاه عروس و داماد;مسیری جداگانه داشته باشد. شما می توانید این مسیر را با گلبرگ های گل;و یا تزئیناتی که مناسب تم عروسی شماست;مثل فانوس، بادکنک، پروانه های فانتزی، مروارید یا گل آرایی های زیبا تزئین کنید. این کار کاملا سلیقه ای است;و شما می توانید معمولی و بدون مقدمه بین مهمان ها;حاضر شوید. یا اگر با تشریفات عروسی خاصی قرارداد دارید;با هماهنگی مسئول تدارکات;از آن ها بخواهید تا در لحظه ی ورودتان، شما و مهمانان را;با نورپردازی و نورافشانی متفاوت کند.

اگر مکانی که برای جشنان در نظر گرفته اید;این مسیر را نداشت، می توانید با به کارگیری نکاتی که در بالا گفته شد;این مسیر را ایجاد کنید. حتی می توانید;با پارچه حریر مروارید دوزی شده;یا گل آرایی مناسب تم عروسیتان در بین میزهای چیده شده، مسیری مشخص;برای عروس و داماد ایجاد کنید.

بهتر است مسیری که قرار است;به سمت جایگاه عروس و داماد طی کنید;خلوت باشد و از ازدحام جمعیت;جلوگیری شود. می توانید این موضوع را با مسئولان سالن پذیرایی;و یا گروه فیلمبردار;هماهنگ کنید.

کمک گرفتن از ساقدوش ها

از ساقدوش ها کمک بخواهید!!!!!! اگر می خواهید که قبل از ورود شما به مراسم عروسی، مهمانان;در جای خود قرار بگیرند و آماده ی ورودتان شوند و به احترام حضورتان در جمع سکوت کنند می توانید از این ایده استفاده کنید: از ساقدوش هایتان بخواهید که قبل از ورود شما، مثل گل ریزان، یا حرکت با شمع و پلاکارت در طی مسیری که قرار است شما از آن عبور کنید، مهمانان و حاضرین را آماده ی ورودتان کنند. (اگر ساقدوش ندارید و دوست دارید این کار را انجام دهید از کوچولوهایی که در مراسمتان حضور دارند برای این کار کمک بگیرید.)

 

نکاتی در رابطه باگرفتن دسته گل در هنگام ورود در جمع مهمان های عروسی:

اگر دسته گلی آبشاری و بلند دارید، دستتان را در دست همسرتان حلقه کنید و دسته گل زیبایتان را با دو دست در مرکز بدنتان نگه دارید. زیباتر است که عروس و داماد، مسیر را آرام و متین با قدم هایی برابر و لبخندی زیبا و دلنشین طی کنند تا به جایگاه عروس و داماد برسند.

اگر دسته گلتان ساده و کوچک است، یک دستتان را در دست همسرتان حلقه کنیدو دسته گلتان را در دست دیگرتان که تا پهلو خمیده و به موازات شانه تان بالا گرفته اید نگه دارید. در طول مسیر لبخند ملایمی به همراه داشته باشید و به آرامی همراه با قدم های همسرتان قدم بردارید. سعی کنید دسته گل را تا پایان مسیر جا به جا نکنید.

اگر به جای دسته گل از حلقه ی گل استفاده می کنید، با یک دست بازو یا دست همسرتان را بگیرید. و با دستبند گل، گوشه ای از لباس عروستان را. این روش برای افرادی مناسب است که لباس عروسی پف دار یا دنباله دار دارند. ولی اگر لباس عروستان ساده و بدون پف است می توانید دو دست خود را به بازوی همسرتان حلقه کنید به طوری که حلقه یا دستبند گلی که در دست شماست در کنار بازوی همسرتان قرار بگیرد.

اگر از آن دسته عروس داماد هایی هستید که دوست دارید با هیجان و با کمی شوخ طبعی به جمع مهمان هایتان بپیوندید بهتر است دسته گلتان را فانتزی و کوچک انتخاب کنید تا دست و پا گیر نباشد و برای لحظه ورودتان موزیکی کاملا شاد و پر هیجان را آماده کرده تا تمام حس نشاط و هیجان از طریق موزیک به شما و مهمان ها انتقال پیدا کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *