معرفی دوربین Polaroid 300 مدل PIC-300R

با آمدن دوربین های دیجیتال به بازار دیگر کمتر کسی سراغ دوربین های عکاسی کلاسیک و قدیمی می رود، دوربین های دیجیتال در وقت و هزینه صرف جویی کرده و خیلی زود می توانیم عکسی که گرفته ایم را ببینیم. با این وجود وقتی پای صحبت اکثر آدم ها به خصوص نسل پدر و مادرها می نشینیم، بیشترشان می گویند که لذت عکس دیدن در ورق زدن و دیدن عکس ها در آلبوم است.

دوربین پولاروید ۳۰۰ ، گجت جالبی است که می خواهم این هفته به شما معرفی کنم.

تا به حال شده تصمیم گرفته باشید لحظه یا مکانی خاص را ثبت کنید و با دوربینتان از آن عکاسی کنید؟ سپس با خود بگویید ای کاش می توانستید در همان لحظه عکس چاپ شده را ببینید؟

دوربین آنالوگ پولاروید ۳۰۰ به شما این امکان را می دهد، چند لحظه پس از گرفتن عکس، عکس چاپ شده و رنگی را ببینید.

عکسی که توسط این دوربین چاپ می شود در ابعاد ۱٫۸ در ۲٫۴ اینچ بوده و رنگی می باشد.

طراحی دوربین به گونه ایست که براحتی در دست قرار می گیرد و به اصطلاح خوش دست است.

تنظیمات دوربین به شما این امکان را می دهد که در هر نوری، عکسی واضح و بدون نقص بگیرید. فلاش دوربین نیز به صورت خودکار با توجه به نور هر مکان روشن و خاموش می شود.

همچنین وقتی به مدت ۵ دقیقه از دوربین استفاده نکنید، تمام لامپ های دوربین به طور خودکار خاموش می شوند و دوربین وارد حالت صرف جویی انرژی می شود.

با فشار دادن دکمه شاتر یا عقب و جلو بردن لنز دوربین، می توانید دوربین را از حالت صرفه جویی انرژی به حالت روشن دربیاورید.

دوربین دارای شاتر الکترونیکیِ ۱/۶۰ ثانیه ای است و همراه یک بند (برای انداختن دوربین دور مچ دست) و ۴عدد باطری AA می باشد.

این دوربین مدل جدید و کوچک دوربین های پولاروید نوستالژیک قدیمی است که شاید با نمونه آن در پارک ها در دست عکاس های دوره گرد برخورد کرده باشید، یا عکس هایش را بین عکس های قدیمی آلبوم بزرگترها دیده اید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *