حفظ امنیت فیلم ها و عکس های عروسی

شاید بسیاری از شما از طریق صفحه های مجازی با آتلیه های عکاسی مختلف آشنا شده باشید و نمونه کار های آن ها را از این طریق دیده باشید.

یکی از مواردی که برای افراد اهمیت زیادی دارد بحث امنیت عکس های عروسی است.
اگر شما از آن دسته عروس و داماد هایی هستید که تمایلی به این کار ندارید و حتی از اینکه عکس های عروسی شما در محل دفتر آتلیه هم به جهت نمونه کار به نمایش گذاشته شود نیز مشکل دارید پیشنهاد میکنیم این موضوع را در همان ابتدای صحبت های جلسات مشاوره این موضوع را مطرح کنید.
شما باید پیش از نوشتن قرارداد با مدیر آتلیه صحبت کنید و مطمئن شوید که عکس‌های شما قرار نیست به عنوان نمونه کار به سایر عروس و دامادها نشان داده شود. حساسیت های خود را توضیح دهید تا بدانند نباید برای جذب مشتری از عکس و فیلم های شما در شبکه های اجتماعی آتلیه یا هنگام بازدید مشتری ها استفاده کنند. همچنین از آن ها بخواهید در حفظ امنیت هارد و مموری های حاوی فایل های شما کوشا باشند.

بارها پیش آمده که یک آتلیه عروس اقدام به انتشار یکی از عکس های عروس خود برای نمونه کار در شبکه های اجتماعی کرده و افراد سودجو نیز با استفاده از آن تصاویر در صفحات دیگر شبکه های اجتماعی به عنوان نمونه کار استفاده کرده و در نهایت موجب درگیری و پشیمانی عروس و داماد از اعتماد به آتلیه عروس خود شده است .

البته لازم به ذکر است که آتلیه های حرفه ای هیچگه بدون هماهنگی با مشتری ، از عکس های عروسی به عنوان نمونه کار استفاده نمی کنند.

 

قرار دادن عکس ها در شبکه های اجتماعی

علاوه بر آتلیه خود شما نیز باید در حفظ امنیت عکس ها کوشا باشید.
هرچه قدر هم صفحات مجازی شما شخصی باشد و تنها افراد آشنا در آن حضور داشته باشند، باز هم ممکن است آن افراد عکس و فیلم های شما را به سایرین نشان دهند یا حتی برای دیگران بفرستند. از این رو اگر مشاهده کردید که عکس یا فیلم شما در شبکه های فضای مجازی وجود دارد تعجب نکنید.
بنابر‌این اگر حساسیت شما نسبت به پخش شدن عکس ها و فیلم های مراسمتان بالاست، از عکس و فیلم عروسی در فضای مجازی به عنوان عکس پروفایل یا سایر جاها استفاده نکنید. اگر خودتان از امنیت فایل های عروسی به خوبی محافظت نکنید چگونه می توانید از دیگران برای حفظ امنیت و حریم خصوصی خود توقع داشته باشید.

آتلیه تک چهره ها با کادری مجرب و حرفه ای آماده اراپه انواع خدمات عکاسی به شما عزیزان می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *