شاید شما جز آن دسته از افرادی باشید که ترجیح دهید خاطرات خود را در قالب عکس های زیبا درمنزل خودتان ثبت کنید. یا دلبند شما در منزل آرامش و راحتی  بیشتری  برای عکاسی داشته باشد.

آتلیه عکاسی تک چهره ها با داشتن کادر مجرب و مورد اعتماد عکاسی در منزل این امکان را برای شما عزیزان فراهم می کند که در محیط امن و راحت خود خاطرات زیبایی را داشته و از آن لذت ببرید.

مدیریت مجموعه تک چهره ها مسعود جلالی است. این عکاسی واقع در سعادت آباد تهران می باشد و سابقه بسیار درخشانی در زمینه عکاسی و فیلمبرداری را دارا است از نمونه کارای ما دیدن فرمایید.

خانواده ارزشمند ترین ثروت هر انسانی است. داشتن تصاویر زیبا و صمیمی با اعضای خانواده یکی از گرانبهاترین دارایی ها و مرور آن یکی از لذت بخش ترین کارهاست.

آتلیه عکاسی تک چهره ها  لحظات تکرارنشدنی زندگی شما را با عزیزانتان به زیبایی به تصویر کشیده و خاطرات چشم نوازی را به یادگار می گذارد.

فضای راحت و صمیمی برای اعضای خانواده،  کادری حرفه ای و متخصص، دکوراسیون، نور پردازی و مدرترین تجهیزات عکس برداری از مهم ترین ویژگی های یک آتلیه تخصصی برای ثبت عکس های خانوادگی است که همه آن ها در آتلیه تک چهره ها گرد هم آمده است.

عکاسی تک چهره واقع در سعادت آباد می باشد

جهت اطلاعات بیشتر و سفارش عکاسی خانوادگی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

02122351992