عکس خانوادگی در خانه یا آتلیه؟

 

عکس های خانوادگی از جمله تصاویری هستند که سال‌های سال مشاهده خواهند شد و خاطرات زیادی را در بر خواهند داشت. هیچ دلیلی برای گرفتن یک عکس قلمبه سلمبه و غیر ماهرانه وجود ندارد. در عوض راه‌های زیادی وجود دارد که بتوان با کمک آنها یک عکس خلاقانه و جذاب تهیه کرد.

داشتن عکس خانوادگی خوب می تواند در سال های دورتر خاطرات شیرینی را برای شما و خانواده تان زنده کند. بعضی خانواده ها معمولا در طول مدت های مشخص در کنار یکدیگر عکس می گیرند و در آلبوم قرار می دهند. اما عکسی که در آتلیه گرفته می شود بسیار بهتر و با کیفیت تر است.
برای انتخاب آتلیه عکاسی خانوادگی نیاز به سخت گیری زیادی نیست  نه اینکه این موضوع اهمیت نداشته باشد . بلکه منظور این است که مثل عکاسی عروسی نیاز به حساسیت زیاد نیست . البته بارها پیش آمده که یک آتلیه در تحویل کارهای مشتری بسیار تاخیر داشته است یا آتلیه ای دیگر طراحی عکس ها را به خوبی انجام نداده است . از این موضوعات میتوان با یک انتخاب درست و یک آتلیه عکاسی خوب برای عکاسی خانواگی پیشگیری کرد.

عکس خانوادگی عکسی پرتره است .
عکس پرتره میتواند شخصی باشد یا گروهی ، میتواند در خانه ، آتلیه و یا فضای باز باشد باشد ، میتواند با دکوراسیون های متناسب باشد یا بدون دکور .
مشخص است که در شرایط مختلف میتوانید عکاسی کنید . حال که این زمان و هزینه صرف میکنید بهتر است که در یک آتلیه عکاسی خوب یا توسط یک عکاس خوب و هنرمند این عکس گرفته شود .

 

هزینه عکاسی خانواگی

هزینه عکاسی خانوادگی تا حدود زیادی به آتلیه ای که به آن مراجعه می کنید بستگی دارد اما بطور کلی عکاسی خانوادگی هزینه ی بالایی ندارد.

پس از نظر هزینه ی کار نگران نباشید . در ابتدا حدود سفارش خود را مشخص کنید و با آتلیه به توافق برسید . شاید یک آتلیه در زمینه عکس خانوادگی بسیار عالی باشد و حداقل سفارش هم داشته باشد . اگر شرایط خود را منطبق با آتلیه دیدید اقدام کنید .

کادر مجرب

نمی توان از تاثیر کادر مجبرب و حرفه ای آتلیه چشم پوشی کرد.
یک آتلیه خوب دارای عکاس و ویرایشگر جرفه ای و با تجربه می باشد.
یک عکاس حرفه ای می تواند از لحظه های شما عکس های خیره کننده ای ثبت کند

 

 تجهیزات آتلیه

قبل از اقدام برای عکاسی ، به تجهیزات مورد استفاده آتلیه توجه کنید.
یک آتلیه عکاسی خوب همواره از تجهیزات پیشرفته و به روز استفاده می کند.
نوع دوربین عکاسی ، نور پردازی دکور و … تاثیر زیادی در کیفیت عکس دارد.

 

چطور اقدام کنیم ؟

ابتده به آتلیه مورد نظر مراجعه کنید نمونه کار و عکاسی های مختلف را ببینید . سعی کنید از آتلیه ای انتخاب کنید که دارای نمونه کار هستند . بعد از تحقیقات اولیه و مشاهده نمونه کار ها اگر دوست داشتید حتی میتوانید از دکورهای آتلیه از نزدیک هم بازدید کنید . سپس اقدام به رزرو کنید . 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *